700-039 312-50exam MA0-101exam SK0-004pdf ASF 70-494 pdf 70-673exam C9560-503 98-367 70-534dump NS0-505 70-342exam pdf CHFP 070-410practice exam 1V0-603 pdf 1Z0-804pdf C8010-250 312-50V9 pdf C2150-508 98-368pdf

شرکتها

تاریخچه:

گروه Lafert در سال ۱۹۶۲ افتتاح گردید. فعالیت این گروه متمرکز بر تولید انواع موتور می باشد که دامنه وسیعی از موتورهای سفارشی را نیز شامل می گردد. علم و فناوری شرکت لافرت این مهم را فراهم ساخته تا با پیشرقتهای روز دنیا بتواند خود را منطبق سازد. ساختار شرکت Lafert بر پایه ۴ شاخه اصلی استوار گردیده که این قابلیت را دارد تا در صورت نیاز به زیر شاخه های بیشتری نیز تقسیم گردد:

– Lafert Motors

– ICME Motors

– Lafert Servo

– Lafert Drive

 

سیاست کلی شرکت Lafert به عنوان سرشاخه اصلی، توسعه محصولات و دستیابی به روش های نوین تولید می باشد.

فعالیت واحد ICME Motors به عنوان یکی از مهمترین بخشهای گروه صنعتی لافرت تولید موتورهای سفارشی با قیمت های بسیار رقابتی می باشد.

واحد های Lafert Servo و Lafert Drive در تامین ساختار قطعات و اجزای مربوط به اتوماسیون صنعتی مشارکت دارند.

سرمایه اصلی گروه Lafert بر اساس انعطاف پذیری نسبت به خواسته های مشتریان و نهایتا حمایت و پشتیبانی آنها می باشد.

شرکت Lafert با استقرار دفاتر تجاری در مهمترین قطب های صنعتی جهان تلاش می کند تا با برقراری ارتباط نزدیکتر با مشتریان خود بتواند نسبت به جلب رضایت آنها اقدام نماید.

گروه صنعتی Lafert با بیش از نیم قرن حضور مستمر در عرصه تولید انواع محصولات صنعتی و بالاخص موتورهای الکتریکی توانسته است تا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا جایگاه خود را در بین دیگر رقبا مستحکم و ارتقا بخشیده و با احترام و رعایت حقوق مشتریان توانسته است خود را در بین دیگر فعالان این صنعت بیش از پیش متمایز نماید.

در سال ۱۹۹۴ شرکت لافرت موفق به اخذ گواهی ISO 9001 گردید. علاوه بر آن سازمان Underwriters Laboratories Inc. معروف به UL گواهی نمود که کلیه تولیدات لافرت تمامی ملزومات مربوط به ایمنی محصولات را رعایت نموده و از نظر استانداردهای صرفه جویی انرژی نیز به کلیه تعهدات خود پایبند بوده است و بدین ترتیب سبب گردیده تا مشتریان لافرت در اروپا، امریکا و استرالیا با اطمینان خاطر از راندمان بالای محصولات، از آنها استفاده نمایند.

صنعت آمریکا با وجود تمام سختگیری ها در زمینه ورود محصولات جدید به بازار خود، با نشان دادن چراغ سبز به تولیدات Lafert در حقیقت مهر تاییدی بوده تا محصولات این کمپانی در زمینه تامین موتورهای متریک بتوانند جایگاه خود را تثبیت نمایند.

 motor  servo  drive  icme
شرکت Lafert Motors :

شرکت Lafert Motors در حقیقت با تشکیل گروههای زیرمجموعه خودتحت عنوان Lafert Group فعالیتهای مربوط به تولید و سیاست های بازرگانی وتجاری گروه را راهبری می نماید. تولیدات این شرکت شامل موتورهای سه فاز، تک فاز، موتورهای ترمز دار و موتورهای سفارشی می باشند. نسل جدید موتورهای باراندمان بالا، یکی از نو آوری های جالب توجه این شرکت است.

شرکت Lafert Servo:از جمله معدود شرکتهای اروپایی است که توانایی تولید هر یک ازاجزاء سروموتورهای Brushless را خود به تنهایی دارا می باشد. کنترل کلیه مراحل فرآیند تولید از مرحله مواد خام گرفته تا محصول نهایی گام به گام بابهره گیری از فناوری روز دنیا، باعث شده تا Lafert Servomotors با اطمینان بیشتر از کیفیت محصولات خود، به آینده درخشان نظر داشته باشد.به لطف ۱۰ سال سابقه تحقیقات و نوآوری، این شرکت هم اکنون به عنوان یکی ازپیشتازان در توسعه صنعت سروموتورهای سفارشی شناخته می شود.
انتخاب برند Lafert به عنوان گزینه اول بسیاری از شرکت های ایتالیایی و بین المللی خود مصداق این واقعیت است.
شرکت Lafert Drives :هسته مرکزی فعالیت این شرکت در ارتباط تنگاتنگ با شرکت Lafert Servo Motors می باشد. این شرکت به یاری تکنولوژی پیشرفته نرم افزاری و سخت افزاری، بخش وسیعی از سرو درایوها را برای کنترل سروموتورهای Brushless طراحی و تولید نموده است.تمامی محصولات آن منطبق با معیارهای کاربردی و دارای قابلیت انعطاف پذیری در تولید می باشند. به طور مثال کلیه نرم افزارهای مربوط به محصولات این شرکت قابلیت سازگاری با محیط ویندوز را دارا هستند. همچنین با انجامآزمایشات مختلف و متعدد کنترل کیفی ضریب اشتباه در تولیدات به پایینترین حد ممکن تنزل یافته که این امر نهایتا منجر به رضایتمندی مشتریان در طی بیست سال سابقه فعالیت این شرکت گردیده است. شرکتICMEMotors S.p.a :این شرکت در سال ۱۹۹۷ به گروه Lafert محلق شد و با توجه به سابقه بیست ساله خود در زمینه تولید موتورهای سایز کوچک و متوسط، امروزه توانسته تا با تولید موتورهای سفارشی علاوه بر کنترل کیفیت، قیمت رقابتی خود را نیز حفظ نماید. لذا، با توجه به انعطاف پذیری در تولید، این شرکت توانسته است علاوه بر رعایت استانداردهای مورد نیاز، با جلب اعتماد مشتریان خود نسبت به تامین مایحتاج آنها در بازارهای بین المللی اقدام نماید که این امر باعث رشد و شکوفایی هرچه بیشتر گروه لافرت گردیده است.
 age همزمان با خرید بخش تولید الکتروموتورشرکت معظم AEG این شرکت موفق به دریافت اجازه حق استفاده و تولید الکتروموتور AEG گردید.
امروزه از نام تجاری AEG به عنوان ابزاری جهت اثبات تخصص فنی و کیفیت برتر
محصولات خود بهره میبرد.