700-039 312-50exam MA0-101exam SK0-004pdf ASF 70-494 pdf 70-673exam C9560-503 98-367 70-534dump NS0-505 70-342exam pdf CHFP 070-410practice exam 1V0-603 pdf 1Z0-804pdf C8010-250 312-50V9 pdf C2150-508 98-368pdf

گروه لافرت

 

گروه لافرت:

۵۰ سال پیشرفت:

پیشرفت یک موتور، در حقیقت موتور الکتریکی!

در ابتدا تنها تولید یک موتور صنعتی با رعایت استانداردهای مشخص و کیفیت مناسب مدنظر این شرکت قرار گرفت.

در این زمان چرخه صنعت در حال دگرگونی بود که این مسئله باعث شده بود تا فاکتورهایی همچون سرعت در پیشرفت و همچنین پایداری در بازار رقابت مورد توجه قرار گیرد.

استفاده از این محصولات در ماشین آلات کارخانجات با محیط زیست سازگاری داشته و در این راستا شرکت لافرت موفق به اخذ گواهی های بین الملل در رابطه با مبحث صرفه جویی در انرژی و حفظ محیط زیست گردیده است.

رویای دیروز هم اکنون جامه عمل پوشیده و حاصل آن سازگاری نوآوری های فنی با محیط زیست می باشد.

این نوآوری ها منجر به تولید محصولاتی با راندمان فوق العاده بالا گردید و بدین ترتیب شرکت لافرت الکتروموتورهای سری HP خود را معرفی نمود که در حقیقت اولین موتوری می باشد که کارایی شگرف را با بهره وری عالی ترکیب نموده است. حال زمان آن فرا رسیده که از امروز به فکر آیندگان باشیم و بدین منظور شروع به تولید موتورهایی به صورت سفارشی با طراحی مهندسی شده بر اساس تحقیقات پیشرفته که حاصل اتحاد تکنولوژی های گوناگون روز دنیا می باشند نموده ایم.

لافرت: ۵۰ سال پایداری و انگیزه برای پیشرفت و نوآوری

 

چشم انداز:

گروه لافرت به عنوان تولیدکننده پیشتاز الکتروموتورها و درایوهای سفارشی و با تمرکز ویژه بر اتوماسیون صنعتی، صرفه جویی در مصرف انرژی و استفاده از منابع تجدیدپذیر، متعهد به رشد مستمر است.

 

هدف:

گروه لافرت با تمرکز بر نیاز مشتری، کوشش می نماید تا شریک ایده آلی در صنایع ساخت الکتروموتور و درایو باشد. همکاری موثر دو جانبه تنها با فرآیند بهسازی مستمر شکل گرفته که خود مستلزم استفاده از تکنیکهای روز دنیا، نیروی کار ماهر و با انگیزه است. خلاصه آن که محصولات لافرت دو ویژگی اساسی دارند: کارآمد و دوستدار محیط زیست.

 

تکنولوژی پایدار:

کارآمدی طبیعی : نوآوری تکنولوژی در خدمت پایداری محیط زیست.

لافرت با تحقیقات و توسعه فعالیتهای خود در راستای صرفه جویی انرژی و انعطاف پذیری محصولات و فرآینده تولید، متعهد به حفاظت از محیط زیست گردیده است.

امروزه، راهکارهای شرکت لافرت با پیروی از تکنولوژی های پایدار، منجر به تولید موتورهایی با کارکرد مطلوب و حداقل تاثیر منفی بر محیط زیست گردیده است. از آن جمله سیستم هایی از قبیل توربین های بادی و وسایل نقلیه الکتریکی می باشند که کمترین آلایندگی زیست محیطی را دارند.

 

منابع انسانی:

نیروی انسانی محرک اصلی شرکت لافرت در پیشرفت روز افزون است.

برای این منظور، شرکت لافرت واحد تولید خود را در کشور ایتالیا ثابت نگاه داشت تا نیروی انسانی ماهر خود را در دسترس داشته باشد. شرکت لافرت اعتقاد دارد که تبحر یکی از ارزش هاس متمایز نیروی انسانی است که این مهم نیازمند آموزش دائم و ارتباط موثر است.