moncler pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose outlet canada goose jakke

نمایشگاه Wee Expo 2014 گوانجو – چین

 

نمایشگاه Wee Expo 2014 گوانجو چین

13.05.2014 الی 16.05.2014

نمایشگاه Wee Expo 2014 نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی 2014 می باشد که توسط انجن آسانسور چین CEA در مجتمع نمایشگاهی صادرات و واردات شهر گوانجوی چین برگزار می گردد.

این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه آسانسور در جهان بوده که کلیه بخش های مربوط به صنعت آسانسور را شامل میشود. این نمایشگاه فرصتی را جهت معرفی و ارائه محصولات به مشتریان بین المللی فراهم می آورد.

گروه لافرت با محصولات نوآورانه خود در این نمایشگاه حضور یافته و الکتروموتورهای سنکرون بدون گیربکسی که در ابعاد متراکم، با مصرف انرژی پایین، آلودگی صوتی کم و سهولت در نگهداری تولید شده اند را به معرض دید بازدیدکنندگان درآورده است که به شرح ذیل می باشد:

- مدل های توسعه یافته موتورهای بدون گیربکس دارای گشتاور (تا 850 نیوتن متر) و ظرفیت تحمل بار ( تا 1600 کیلوگرم) ( Roping 2:1 ) . این محصول برای مصارفی که نیاز به ظرفیت تحمل بار بالایی دارند همانند آسانسورهای بیمارستانها، مراکز خرید و آسانسورهای وسایل نقلیه بسیار مناسب می باشند.

- سری توسعه یافته موتورهای بدون گیربکسی که برای سیستم های با سرعت تا 2.5 m/s مورد استفاده قرار می گیرند. این طیف از محصولات باعث شده اند تا تقاضای روز افزون مشتریان برای مصارفی که نیاز به سرعت بالا دارند ( همانند ساختمانهای بلند مرتبه) برآورده گردد.

- سری محصولات با ابعاد بسیار متراکم دارای کلاف مضاعف و کمترین آلودگی صوتی در ترمزها

اهرم های آزادسازی ترمز با ابعاد بسیار کوچک که باعث می شود تا نصب و ارتقای تجهیزات فعلی ( که به علت کمبود فضا با محدودیت مواجه می باشد) با سهولت بیشتری امکان پذیر گردد.